MeerRadio
Kruisweg 1061
2131 CT Hoofddorp
T. 023-5555900
Hier adverteren?
Nu op MeerRadio:
De Ochtend van MeerRadio | 06:00 - 10:00
Share |

Vacatures bij MeerRadio

Redacteuren aan het werk (foto: MeerRadio)

MeerRadio is een vrijwilligersorganisatie. Samen met vele vrijwilligers bieden wij door middel van diverse radio programma’s nieuws, cultuur en entertainment aan de luisteraars van de gemeente Haarlemmermeer en daarbuiten via internet.
We zijn op zoek naar nieuwsgierige, doelbewuste, objectieve en positieve medewerkers. De mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen zijn eindeloos.

VACATURE: REDACTEUR

Wij zoeken enthousiaste nieuwsredacteuren.
Je werkt op de redactie en zorgt ervoor dat wij altijd bovenop het lokale en regionale nieuws zitten.
Je schrijft berichten voor de website, kabelkrant, social-media en voor de nieuwslezers op de radio.
Je checkt feiten en belt rond voor meer informatie, commentaar en mooie quotes.
Daarnaast draag je onderwerpen aan die interessant zijn voor de radiopresentatoren en werk je mee om reportages te maken. Legt contacten met lokale politici, artiesten en mensen die iets interessants hebben te vertellen.

Profiel
· Uitstekende beheersing Nederlandse taal
· Affiniteit met lokale/regionale journalistiek
· Nieuwsgierig, doelbewust, objectief, kritisch, positief en een oog voor actualiteit

Wat bieden wij
Bij MeerRadio krijg je de kans om kostbare ervaring op te doen, en het is er ook best gezellig!
Daarnaast doet MeerRadio steeds meer aan scholing van vrijwilligers.
Bij MeerRadio hebben in de loop der jaren veel mensen het vak geleerd.

Is dit iets voor jou?
Mail dan direct naar programmaleider Ton van Draanen: tonvandraanen@meerradio.nl o.v.v. redacteur en beschrijf waarom en op welke manier jij ons team kan aanvullen voor de streekomroep van Haarlemmermeer. Tot snel!
MeerRadio is te ontvangen via: 105.5 FM en 106.6 FM in heel Haarlemmermeer. Kabelfrequentie: 89.0 FM; Ziggo Horizon: 917; KPN: 1143 + 1443; Glasvezel: 3047: Tune-In Radio app. Wereldwijd via: www.meerradio.nl

__________________________________________________________________________

MeerRadio is een vrijwilligersorganisatie. Samen met vele vrijwilligers bieden wij door middel van diverse radio programma’s nieuws, cultuur en entertainment aan de luisteraars van de gemeente Haarlemmermeer en daarbuiten via internet. We zijn op zoek naar nieuwsgierige, doelbewuste, objectieve en positieve medewerkers. De mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen zijn eindeloos.

VACATURE: RADIOMAKER

Werken met muziek die je kan bespreken, interviews maken met interessante mensen of ben je geïnteresseerd in techniek? Bij Meer Radio staan de deuren altijd open voor nieuw talent.

Presentatoren, producenten en technici kunnen bij MeerRadio de eerste stap van een mooie carrière maken.

Ervaring is mooi meegenomen. Als omroep zorgen wij met regelmaat voor workshops gegeven door mensen uit de regionale en landelijke media. We geven je de mogelijkheid om te leren in de praktijk. Dit begint uiteraard met steun van collega’s waarna we je helpen zelfstandig of in een team verder te werk te gaan.

Wat bieden wij
Bij MeerRadio krijg je de kans om kostbare ervaring op te doen, en het is er ook best gezellig! Daarnaast doet MeerRadio steeds meer aan scholing van vrijwilligers. Bij Meer Radio hebben in de loop der jaren veel mensen het vak geleerd.

Sta of zit je te popelen om bij de radio te gaan werken?
Mail dan direct naar programmaleider Ton van Draanen: tonvandraanen@meerradio.nl o.v.v. radiomaker en beschrijf waarom en op welke manier jij een aanwinst bent voor de streekomroep van Haarlemmermeer. Tot snel!

MeerRadio is te ontvangen via: 105.5 FM en 106.6 FM in heel Haarlemmermeer. Kabelfrequentie: 89.0 FM; Ziggo Horizon: 917; KPN: 1143 + 1443; Glasvezel: 3047: Tune-In Radio app. Wereldwijd via: www.meerradio.nl

_______________________________________________________________________

MeerRadio is een vrijwilligersorganisatie. Samen met vele vrijwilligers bieden wij door middel van diverse radio programma’s nieuws, cultuur en entertainment aan de luisteraars van de gemeente Haarlemmermeer en daarbuiten via internet. We zijn op zoek naar nieuwsgierige, doelbewuste, objectieve en positieve medewerkers. De mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen zijn eindeloos.

VACATURE: TECHNISCHE MEDEWERKER

Functie
Wij zoeken een enthousiaste Technische Medewerker, op vrijwillige basis, voor enkele uren per week.
Heb jij een technische achtergrond op het gebied van geluidstechniek, elektronica, hoogfrequent of ICT?
Ben jij in staat om met veel verschillende werkzaamheden bezig te zijn? Een technisch medewerker heeft een zeer breed en divers takenpakket. Naast de dagelijkse werkzaamheden, ondersteun je collega's, daar waar nodig. Lees snel verder. Wij hebben een leuke vacature.

Tot de dagelijkse algemene werkzaamheden behoren
Onderhoud van apparatuur
Verantwoordelijk voor technische logistiek tijdens locatie uitzendingen.
Beheer van het computer netwerk
Beheer van de radio automatisering (PC-Radio)
Controle van de zenders en streaming computers
Eventueel trainen van andere technici

Wat vragen wij van jou
Van jou wordt verwacht dat je zelfstandig en proactief kunt werken.
Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal
sociaal en collegiaal ingesteld
accuraat, ordelijk en overzichtelijk te werk gaat
Flexibiliteit t.a.v. werktijden

Wij bieden
een informele werkomgeving in een groeiend media bedrijf.
Je werkt met mensen. Cursussen op media gebied behoren tot de mogelijkheden.
De locatie is goed bereikbaar met de bus of fiets.

Wat bieden wij
Bij MeerRadio krijg je de kans om kostbare ervaring op te doen, en het is er ook best gezellig! Daarnaast doet Meer Radio steeds meer aan scholing van vrijwilligers. Bij Meer Radio hebben in de loop der jaren veel mensen het vak geleerd.

Sta of zit je te popelen om bij de radio te werken?
Mail dan direct naar programmaleider Ton van Draanen: tonvandraanen@meerradio.nl o.v.v. technisch medewerker en beschrijf waarom en op welke manier jij ons team kan aanvullen voor de streekomroep van Haarlemmermeer. Tot snel!

MeerRadio is te ontvangen via: 105.5 FM en 106.6 FM in heel Haarlemmermeer. Kabelfrequentie: 89.0 FM; Ziggo Horizon: 917; KPN: 1143 + 1443; Glasvezel: 3047: Tune-In Radio app. Wereldwijd via: www.meerradio.nl