25 February 2026

Aan de slag met natuurwerk

Aan de slag met natuurwerk

Tijdens een bomenseminar in Den Haag werd er met heel veel gesteggel en kosten over maar een paar bomen vergaderd. Dan is het is fijn om over de MEERGroen en meerbomen aanpak te kunnen vertellen. Die doen geen 20 bomen voor 10 of 20.000 euro maar 1,6 miljoen bijna voor niets.

In een overleg is er besproken of er met een paar partners een experiment met 24,5 ha agro forestry op te pakken. Die potentiële partners kwamen deze week bij elkaar en die kwamen met veel energie tot elkaar. Nu kunnen ze als serieuze partij met de provincie nader overleggen.

Ook is er gesproken over de wens om het 1,5 ha grote Pabstlaan Fruitpark uit te breiden naar 2,5 ha. Daar is inmiddels geld en toestemming voor gekregen.

Bron: Stichting MEERgroen