Dennis Kivit 40 Jaar in de Muziek!

Al 40 jaar staat hij in de muziekwereld en is Dennis Kivit een absolute pionier in de Haarlemmermeer.
Als uitvoerend artiest en zanger heeft hij vele harten veroverd, en op 8 maart viert hij deze indrukwekkende mijlpaal in Hoofddorp in Cpunt met een gloednieuwe liedjesvoorstelling: ‘De Reis van de Held’!
In dit (lig) concert en magische show neemt Dennis het publiek mee op een reis door zijn muzikale leven, met nieuwe liedjes die zijn pad en passie reflecteren. Het is een eerbetoon aan zijn 40 jaar in de muziek, vol energie, emotie en onvergetelijke melodieën.
Maar dat is nog niet alles! Dennis maakt zijn debuut op Spotify met zijn nieuwe nummers, waarmee hij zich groots presenteert aan zijn fans en een breder publiek. Dit is een kans om zijn muziek in een frisse, nieuwe vorm te ontdekken.
Mis het niet! Kom op 8 maart naar Cpunt en vier deze bijzondere avond vol muziek, verhalen en de reis van een echte held.
Bron: Redactie MeerRadio/Saskia van Kampen
Deel dit bericht via: