Informatieavond Energieloket en Warmtefonds voor VvE’s

Het Nationaal Warmtefonds komt op donderdagavond 10 november naar Hoofddorp voor een uitleg over de Energiebespaarlening voor Verenigingen van Eigenaren (VvE’s). Die is bedoeld voor het verduurzamen van woongebouwen.
Fiona Hamberg van het Nationaal Warmtefonds waardeert VvE-bestuurders, omdat ze mensen samenbrengen om gemeenschappelijk iets te doen.
In samenwerking met Energieloket Haarlemmermeer kunnen VvE’s met een Energiebespaarlening maatregelen nemen voor o.a. isoleren, verwarmen, ventileren en verlichten, maar ook voor laadpalen. Per appartement is 30 duizend euro of meer beschikbaar.
Donderdag 10 november, 19.30 – 21.30 uur, NMCX, Prins Hendriklaan 33 Hoofddorp. Aanmelden via energielokethaarlemmermeer.nl
Redactie MeerRadio
Deel dit bericht via: