Helden in zonnetje op National Heldendag

Vier personen, onder wie Emmanuel Leite uit Badhoevedorp, hebben vrijdag, op Nationale Heldendag, uit handen van locoburgemeester Jurgen Nobel de zilveren penning van de Koninklijke Maatschappij tot Redding van Drenkelingen ontvangen.
Met nog iemand anders redden zij op 6 augustus het leven van een oude man en vrouw die met de auto te water waren geraakt. Het lukte de vrouw om uit de auto te komen, maar zij kon niet zelf naar de kant zwemmen. De man zat vast in de zinkende auto en werd ook door de vijf helden gered.
De helden ontvingen hun penning in Haarlemmermeer, omdat daar het ongeluk plaatsvond.
Van links naar rechts: Mw Mandemaker, dhr Buurma, locoburgemeester Jurgen Nobel, Nancy en Roel Carels-Koorn, voorzitter KMRD, ir A. Ledeboer Emmanuel Leite, Sebastiaan Hoogwerf (foto: Jur Engelchor/Gemeente Haarlemmermeer)
Deel dit bericht via: