KLM vliegt niet meer boven Wit-Rusland

KLM vliegt voorlopig niet meer over Wit-Rusland. De luchtvaartmaatschappij heeft aan de NOS laten weten hiermee gehoor te geven aan de oproep die demissionair premier Rutte maandagavond deed.
Het Wit-Russische regime deed zondag een valse bommelding op een vlucht van Athene naar het Litouwse Vilnius, toen het betrokken toestel in het Wit-Russische luchtruim vloog. De Boeing 737 werd vervolgens met een straaljager naar de luchthaven van Minsk geëscorteerd.
Daar werden de passagiers uit het toestel gehaald. Onder hen bevond zich oppositieleider Roman Protasevitsj, die gearresteerd werd. Vanwege zijn rol bij het organiseren van protesten tegen president Loekasjenko werd hij door het regime al langer gezocht.
Bron: Zakenreisnieuws.nl
Deel dit bericht via: