19 May 2026

Nieuw-Vennep verdeelt PostcodeKanjer van 27,35 miljoen

Tijdens het jaarlijkse Postcode Loterij-Kanjerfeest maakte Gaston Starreveld in Nieuw-Vennep bekend dat meer dan drieduizend deelnemers die meespelen met het winnende postcodegebied (2151) per lot 5.832 euro winnen, als zij in 2019 met alle trekkingen hebben meegedaan.
 
Nooit eerder reikte de Postcode Loterij zoveel cheques aan wijkwinnaars uit tijdens het Kanjerfeest. De gelukkige Vennepers vierden het spetterende begin van het nieuwe jaar met elkaar onder het genot van optredens van Nielson en Ruth Jacott.

De Postcode Loterij opende het nieuwe jaar traditiegetrouw met de uitreiking van de PostcodeKanjer, de grootste prijs van het jaar.

Op nieuwjaarsdag verraste de Loterij de hoofdprijswinnaars van de winnende postcode (2151 BZ) al met de helft van de PostcodeKanjer (27,35 miljoen euro).

 De andere helft van de PostcodeKanjer werd vanvond verdeeld onder alle deelnemers waarvan het lotnummer begint met 2151. Voor de wijkwinnaars waarvan het lotnummer begint met 2151 was het de afgelopen dagen nog spannend.
 
Zij hoorden vanavond tijdens het Kanjerfeest dat hun lot 5.832 euro waard is.
 
Bron + Foto: Postcode Loterij