Ruim 42.000 kinderen collecteren voor meer buitenspeelplekken

Van 3 t/m 8 maart gaan 42.500 kinderen onder begeleiding van volwassenen langs de deuren om geld in te zamelen voor Jantje Beton.
De helft van de opbrengst gaat naar hun eigen club of vereniging. Onder de collectanten bevinden zich leden van Scouting Nederland, speeltuinen, jeugdverenigingen en sportclubs.
Jantje Beton is hét goede doel dat zich sinds 1968 samen met kinderen inzet voor meer speelruimte en meer speelkansen.
Kinderen spelen niet genoeg buiten. We dreigen een generatie te verliezen aan ‘binnenzitten’, terwijl buitenspelen het belangrijkste én het leukste onderdeel is van een gezond leven.
Jantje Beton zet zich samen met anderen onvermoeid in voor meer speelplekken.
Met de opbrengst wordt dit gerealiseerd en buitenspeelcoaches opgeleid om kinderen meer buiten te laten spelen.
Doneren kan contant, via QR-code of online!
Kijk voor meer informatie op www.jantjebeton.nl
Bron: Jantje Beton/Saskia van Kampen
Deel dit bericht via: