17 March 2026

Thrilleravond vrijdag 20 maart in Cpunt theater

Thrilleravond vrijdag 20 maart in Cpunt theater

Vrijdag 20 maart staan Peter Römer, Lex Passchier en Marion Pauw in het theater van C. in Hoofddorp met een ‘thriller avond’.

Zij vertellen over hun inspiratiebronnen, over hoe je een thriller schrijft en wat de verschillen zijn tussen het schrijven van een boek en van een scenario.

Peter en Lex halen herinneringen op aan hun gezamenlijke tijd met Endemol en vertellen alles wat je altijd al had willen weten over het vak van thrillerschrijver.

Lex Passchier schreef De val van Tammy Davidson, Marion Pauw onder andere Daglicht, Zondaarskind en Tijgerlelie.
Peter Römer schrijft moordromans en zet de Baantjer boekenreeks voort.

De schrijvers worden geïnterviewd door Arno Koek.
Na afloop signeren zij hun boeken.

Peter Römer is donderdagmiddag a.s. tussen 17.00 en 18.00 uur te gast in het MeerRadio programma “Onderneem ’t Maar” van Rick Claus. De herhaling is op zondag tussen 13.00 en 14.00 uur te horen op MeerRadio (zie foto).

Kaarten via www.cpunt.nl

Bron: website van C.
Redactie en foto: MeerRadio.nl