Lezing over Amerikaanse schilder Sargent in dorpshuis Badhoevedorp

Dinsdag 3 november verzorgt Wouter Maas in het dorpshuis Badhoevedorp een lezing over de Amerikaanse schilder John Singer Sargent.
Sargent leefde van 1856 tot 1925 en woonde en werkte in verschillende landen, waaronder Italië, Frankrijk, Engeland en Amerika. Hij liet 900 olieverfschilderijen en 2000 aquarellen, schetsen en houtskool tekeningen na. Toch kreeg hij tot voor kort weinig aandacht van kunsthistorici tot hij recentelijk een grote overzichtstentoonstelling kreeg in het Musée d’Orsay in Parijs.
Kunsthistoricus Wouter Maas zal aan de hand van vele van Sargents werken over diens levensloop vertellen.
De lezing start om half 2 en duurt tot ongeveer half 4. VVB leden hebben gratis toegang. Niet-leden zijn van harte welkom en betalen 12,50 euro contant.
Bron: Hallo Badhoevedorp
Redacteur: Henny Beijer
Foto:
Wil je niets missen uit Haarlemmermeer?
- Tip ons met foto’s, filmpjes en verhalen via redactie@meerradio.nl of WhatsApp ons op 023-5555900
- Volg ons ook via Facebook, X, Instagram of TikTok. Reageer, discussieer en deel jouw nieuws.
- Volg de laatste berichtgeving altijd via MeerRadio.nl
- Luister via 105.5 of 106.6 FM, DAB+, TuneIn of online via deze site.
Deel dit bericht via: